Keskkonnajuhtimissüsteemide seminar

Keskkonnaministeerium koos Keskkonnaagentuuri, Metrosert AS-i ja SEI Tallinnaga kutsuvad osalema keskkonnajuhtimissüsteemide seminarile, mis toimub 12. juunil 2023 Tallinna Botaanikaaias (Kloostrimetsa tee 52, Tallinn) algusega kell 10.00, kogunemine alates kell 9.30.

 

Kutsega on kaasa lisatud planeeritav ajakava, milles korraldaja võib teha vajadusel jooksvalt muudatusi. Seminar on kõigile osalejatele tasuta, kuid vajalik on registreerimine toitlustuse tagamiseks hiljemalt 01.06.2023. Maksimaalselt saame sellel korral kaasata 100 osalejat. Kutset võib edasi jagada huvitatud osapooltele. Vahetu suhtluse tagamiseks virtuaalsilda seminarile sellel korral ei looda. REGISTREERI SIIN!

Korralduslik info:

  • Lõunaks on tellitud mahe- ja lihavabatoit. Peale seminari on võimalik ülejäänud toit osalejatel koju viia, selleks kindlasti kaasa võtta oma toidukarp või -nõu. Lõunaks pakume suppi.
  • Samuti on tervitatav, kui seminaril osalejal on kaasas oma joogipudel või -tops.
  • Pauside ajal muudab seminaripäeva eriliseks ringkäik Palmimaja eksootiliste taimede maailma, mis annab mõnusa annuse positiivsust.
  • Seminarile tulemiseks soovitame kasutada mitme peale ühte autot. Registreerimisel anna kindlasti märku, kui oled tulemas üksi autoga ja oled huvitatud sõitma koos teiste seminaril osalejatega, et osavõtu keskkonnajalajälg oleks võimalikult väike. Viime huvilised omavahel kokku!
  • Kui oled Tallinnasse tulemas rongi või bussiga ja seejärel edasi liikumas ühistranspordiga, siis Tallinna Botaanikaaiale kõige lähim peatus on Kloostrimetsa. Linnaliinide ajakavaga saab tutvuda kas kasutades Google Mapsi või Reisiplaneerijat.

Kui tekkis küsimusi või soovid midagi täpsustada, siis võta julgelt ühendust: Keskkonnaministeerium Kristi Loit