Mayeri Industries AS

Mayeri – ohutu Sinule, ohutu keskkonnale!

Mayeri Industries AS on 100-protsendiliselt Eesti kapitalil põhinev Baltikumi suurim tarbekeemiatehas. Ettevõtte tooteportfelli kuulub 16 kaubamärki neljas erinevas tootegrupis: kodukeemia, autokeemia, aiakeemia ja lahustid. Toodete peamiseks sihtturuks on jae- ja hulgimüügiettevõtted kui ka pesumajad ja HoReCa sektori ettevõtted kogu Läänemere piirkonnas.

1889 aastal baltisakslase Richard Mayeri poolt asutatud ettevõtte lipulaevaks on kodukeemia bränd Mayeri, mis kannab endas firma põhiväärtusi.

Juhtlause “Ohutu Sinule, ohutu keskkonnale!” väljendab ettevõtte vastutustundlikku tootmist ja tooteid. Usume, et pesu- ja puhastusvahendeid on võimalik toota looduskeskkonda negatiivselt mõjutamata. Samuti peab toodete keskkonnamõju olema minimaalne kõigis nende kasutamise ja ringlussesaatmise etappides. Ettevõte teadvustab, et kõike ei saa saavutada ühekorraga – kõrgtehnoloogia rakendamine tootmises on kallis. Liikudes samm-sammult puhtama tootmise ja loodustsäästvamate toodete poole, liigume igapäevaselt lähemale ka tasakaaluseisundile. Ja seda koos tarbijatega, kes hindavad samu väärtusi ja usuvad ettevõtte toodetesse. Neid põhimõtteid kannavad endas ka ettevõtte äriidee, missioon ja visioon.

ÄRIIDEE: toota keskkonda säästvalt pesupesemis- ja puhastusvahendeid, mis on toimelt tõhusad ning inimestele ja keskkonnale võimalikult ohutud.

MISSIOON: toota kvaliteetseid, keskkonnasäästlikke ja innovaatilisi tooteid ning luua koostöös huvigruppidega suurimat võimalikku lisaväärtust kõigile osapooltele.

VISIOON: olla kõige usaldusväärsema ja keskkonnasõbralikuma kuvandiga tarbekeemiaettevõte Põhjala regioonis.

Keskkonnaalane vastutus – hoiame keskkonda kõikjal meie ümber

  • Meie tooted ja tootmine on võimalikult väikese negatiivse keskkonnamõjuga
  • Taaskasutame pakendeid, hoiame pakendite mahu võimalikult minimaalsena
  • Tarbime ressursse vajaduspõhiselt ja võimalusel energiat taastuvallikatest
  • Võimalusel eelistame lähipiirkonna tarnijaid transpordiga kaasneva süsihappegaasi emissiooni vähendamiseks

EL ökomärgisega tooted:

  • Pesumasinas kasutatavad detergendid: Mayeri Sensitive, Alfa-Kem Sensitive, Voll Sensitive, Triumf Sensitive, Mayeri White, Mayeri Professional Universal, Liilia Universal, Mayeri Professional Economy, Juss, Mayeri Professional Automat, Mayeri Professional Concentrate, Mayeri Professional MicroWash, Mayeri Professional Concentrate+Booster, Pyykille's, Alfa-Kem Universal, Alfa-Kem MicroWash, Voll White, Triumf Ultra White, ECO Universal, Mayeri Sensitive Color, Pesumull, Hoiva, Triumf Sensitive Color, Mayeri Color, Liilia Color, Alfa-Kem Color, Alfa-Kem Color Professional, Voll Color, Triumf Color Protection, Mayeri Professional Sensitive Color, Mayeri Professional Color, Hoiva kirjopyykinpesuneste, Voll Black, Triumf Color, Triumf Black, Repsun Color, Mayeri Dark Wash, Mayeri Wool&Silk Wash, Savin Color, Mayeri Professional Sensitive, Repsun Sensitive, Mayeri Universal, Avera Universal, Hoiva Valkopyykinpesuneste, Voll Ultra White, Triumf White, Savin White, Mayeri Sport Wash, Mayeri Sensitive White+Color, ACTIGREEN Linnen Sensitive H.A., ACTIGREEN Linnen Sport H.A., Kodutunne + Mayeri, plekieemaldusvedelik sapiga, Mayeri Sensitive (geelikapslid), Mayeri Universal/White (geelikapslid),  Mayeri Color (geelikapslid).