Ringmajanduse konverents "Ringmajanduse ekspress"

Kiirrong peatub hetkeks! Astu ekspressi, et kahel päeval arutada selle üle, millised on Eesti ringmajanduse väljakutsed, kohalike omavalitsuste ringmajanduse põhimõtete rakendamise kitsaskohad ja nende tagamaad. Kuidas saame ringmajanduse põhimõtteid integreerida tavaellu? Kui kiireks kujuneb sõit tulevikku?

Keskkonnaagentuur kutsub Sind osalema 16.−17. novembril 2022 Tartus Ahhaa keskuses toimuvale ringmajanduse konverentsile (osalemine veebis või kohapeal). Sündmus on suunatud eeskätt kohalike omavalitsuste töötajatele, aga ka kõigile ringmajanduse huvilistele. Konverentsi esimesel päeval tutvustatakse Eesti ringmajanduse tulevikuvisiooni, tuuakse näiteid erinevate riikide ja linnade parimatest praktikatest ning edulugudest. Teisel päeval on võimalik osaleda töötubades.

Konverentsi töökeel on eesti keel, väliskülaliste ettekanded on ingliskeelsed sünkroontõlkega.

Konverentsi korraldamist toetab Euroopa Majanduspiirkonna Finantsmehhanismi 2014−2021 programmi „Kliimamuutute leevendamine ja nendega kohanemine" projekt „Ringmajanduse võimekuse tõstmine". 

Konverentsi korraldamisel lähtume kontaktüritusel riigis kehtestatud COVID−19 piirangutest. Tule ainult tervena!

Astu ooteplatvormilt rongile ja registreeru veebiüritusele kuni 10. novembrini.  Osalemiseks vajaliku lingi saadame kõigile registreerunutele 14. novembril.