KUTSE: Keskkonnahoidlike sündmuste kogemuste vahetamise seminar

Keskkonnaministeerium ja Tallinna Strateegiakeskus kutsuvad osalema keskkonnahoidlike sündmuste kogemuste vahetamise seminaril, mis toimub 23. märtsil 2023 Tallinna Botaanikaaias (Kloostrimetsa tee 52, Tallinn) algusega kell 10.00, kogunemine alates kell 9.30.

Seminari eesmärk on jagada kogemusi keskkonnahoidlike sündmuste korraldamise osas, kus esinema on kutsustud juba rohelisi üritusi korraldavad asutused ja ettevõtted. Päeva jooksul kuuleme, kuidas ja miks on keskkonnahoidlikke sündmusi korraldamas avalik sektor. Samuti saame teada, kuidas on suurtel rahvaürituste korraldajatel keskkonnahoidliku sündmuse elluviimine toimunud.

Seminar on kõigile osalejatele tasuta, kuid vajalik on registreerimine toitlustuse tagamiseks hiljemalt 15.03.2023. Maksimaalselt saame sellel korral kaasata 100 osalejat. Kutset võib edasi jagada huvitatud osapooltele. Vahetu suhtluse tagamiseks virtuaalsilda seminarile sellel korral ei looda. REGISTREERI SIIN!

Korralduslik info:

  • Lõunaks on tellitud mahe- ja lihavabatoit. Peale seminari on võimalik ülejäänud toit osalejatel koju viia, selleks kindlasti kaasa võtta oma toidukarp või -nõu.

  • Samuti on tervitatav, kui seminaril osalejal on kaasas oma joogipudel või -tops.
  • Pauside ajal muudab seminaripäeva eriliseks ringkäik Palmimaja eksootiliste taimede maailm, mis annab mõnusa annuse positiivsust.
  • Seminarile tulemiseks soovitame kasutada mitme peale ühte autot. Registreerimisel anna kindlasti märku, kui oled tulemas üksi autoga ja oled huvitatud sõitma koos teiste seminaril osalejatega, et osavõtu keskkonnajalajälg oleks võimalikult väike. Viime huvilised omavahel kokku!
  • Kui oled Tallinnasse tulemas rongi või bussiga ja seejärel edasi liikumas ühistranspordiga, siis Tallinna Botaanikaaiale kõige lähim peatus on Kloostrimetsa. Linnaliinide ajakavaga saab tutvuda kas kasutades Google Mapsi või Reisiplaneerijat.

 Esialgne ajakava on leitav siit:

Keskkonnahoidlike sündmuste kogemuste vahetamise seminari ajakava 2023.pdf (1.39 MB)

Kui tekkis küsimusi või soovid midagi täpsustada, siis võta julgelt ühendust!

 

Rohkem infot:

Kristi Loit

tel +372 5689 4704 | e-mail kristi.loit@envir.ee

Keskkonnaministeerium

Pille Arjakas

tel +372 640 4797 | e-mail pille.arjakas@tallinnlv.ee

Tallinna Strateegiakeskus