KIRA Shoes

Üks must paar, mis on alati moes

KIRA sai alguse soovist inspireerida naisi looma garderoobi, mis on lihtne, funktsionaalne ja keskkonnasõbralik – ning selle garderoobi selgrooks on ühed mugavad madalad kingad.

“Kuna me mõlemad kõnnime palju, oli meil raskusi leida baleriinasid, mis peaksid vastu rohkem kui ühe hooaja – nii sündiski mõte valmistada see täiuslik must paar ise,” räägib brändi turundusjuht Liis, sõnades, et kingade disainiks said nad inspiratsiooni moeikooni Audrey Hepburni ajatust stiilist.

“Baleriina on kvaliteedi poolest üks alahinnatumaid kingi moemaailmas, kuid samas on ta asendamatu suveking, reisiking, kontoriking ning king, mille pistad käekotti, kui kõrge kontsaga vanalinna vallutama lähed"

KIRA Baleriinad

Taaskasutus on tulevik

KIRA baleriinade pealiskangaks on taaskasutatud puuvill, sisevoodriks innovaatiline taaskasutatud plastpudelitest valmistatud õhuke vilt ning tallaks patenteeritud tehnoloogial ümbertöödeldud rehvid.

Suund: zero waste

Lisaks keskkonnasõbralikule tootmisele ei lõpeta KIRA baleriinad maatäitena. Nimelt võtab tootja kantud kingad uuesti tagasi, töötleb need taas ümber ning annetab uue paari heategevuseks. Kui kingi ei saa enam parandada, toodetakse neist energiat.

“Me soovime näidata head eeskuju moetööstuse jätkusuutlikumaks muutmises, andes tarbijatele uusi, paremaid valikuid – üks must paar korraga.”