Sõbralt Sõbrale

Sõbralt Sõbrale - HOOLIME KOOS RINGLUS

Sõbralt Sõbrale on sotsiaalne ettevõtte, kes lisaks taaskasutuskaupade müümisele toetab abivajavaid perekondi ja lapsi. Abivajajate abistamisse saab panustada igaüks, kuna kauplused võtavad vastu klientide esemeid, mille müügitulu läheb heategevusse.


,,Meil on hea meel, et inimesed võivad meie kauplustest leida asju, mis neile rõõmu valmistavad ning ühtlasti panustada laste ja perede aitamisse,” ütleb ettevõtte juht Kaspar Nummert.


Ettevõttest

Sõbralt Sõbrale on sotsiaalne ettevõtte, mille omanik on MTÜ Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit. Ettevõtte põhiväärtused on pühendumine, uussünd, hoolimine ja usk. Kauplustes müüakse riideid, mööblit, kodukaupu, raamatuid ja mänguasju. Tulu abil toetatakse abivajavaid peresid ja lapsi. 

Sõbralt Sõbrale kauplus, Tartus, Annelinna keskuses

Kauplused

Kaupluseketti kuulub 19 taaskasutuspoodi, millest 18 asuvad Eestis. Kauplused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Keilas, Viljandis, Kuressaares, Tõrvas, Valgas, Raplas, Põlvas, Jõhvis, Narvas ja Kärdlas. 

Sõbralt Sõbrale kaupluste asukohtade kaart

Kas teadsid?

Kas teadsid, et Sõbralt Sõbrale kauplustesse saad ka ise viia enda puhastatud ja korrastatud kaupa. Kauplused võtavad vastu riideid, mööblit, kodutehnikat, mänguasju, raamatuid, kodukaupu ja tööriistu. Sinu toodud kaupade üle peetakse eraldi tulu arvestust ja selle eest toetab kauplusekett puudust kannatavaid peresid ning vaimse tervise edendamist.

 

Vabatahtliku töö

Soovijatel on võimalik liituda ka vabatahtlikuna Sõbralt Sõbra kauplustes või osaleda Hoolime Koos projektides. Projekte on erinevaid, näiteks toetakse koolipakkidega lapsi, kelle vanematel on keeruline vajalikke koolitarvikuid ise soetada. Tutvu projektidega lähemalt siin.

Sõbralt Sõbrale koduleht on leitav siit.