Paekivitoodete Tehas OÜ

Maakond Harjumaa Tööstusharu Mäetööstus Ettevõtte aadress Peterburi tee 94, 11415 Tallinn, Eesti Saadud toetussumma €408 100 Projekti kogumaksumus €1 166 000

Paekivitoodete tehase OÜ soovib projekti „Paekivitoodete tehase ekskavaatori ja laaduri ressursisäästuprojekt“ raames investeerida olemasolevate rataslaaduri ja ekskavaatori välja vahetamisse uuenduslike ja ressurssi säästvamate hübriidtehnoloogiat kasutava rataslaaduri ja hüdraulilise roomikekskavaatori vastu. Projekti eesmärk on suurendada ettevõtte tootmiskompleksi ressursitõhusust.

OÜ Paekivitoodete Tehase soovib projekti „Paekivitoodete Tehase OÜ ressursitõhususe investeering“ raames investeerida rataslaadurite välja vahetamisse uuenduslike ja ressurssi säästvamate hübriidtehnoloogiat kasutavate masinate vastu. Projekti eesmärk on suurendada ettevõtte tootmiskompleksi ressursitõhusust.

OÜ Paekivitoodete Tehase soovib projekti „Paekivitoodete Tehase OÜ ressursitõhususe investeering“ raames investeerida tootmisliini välja vahetamisse uuenduslike ja ressurssi säästvamate tehnoloogia ja seadmete vastu ning soetada ressursitõhusamad masinad. Projekti eesmärk on suurendada ettevõtte tootmiskompleksi ressursitõhusust.

Paekivitoodete Tehase OÜ soovib projekti „OÜ Paekivitoodete Tehas detailne energia- ja ressursiaudit“ raames läbi viia oma tootmisprotsessi energia- ja ressursiauditi, mis hõlmab purustussorteerimissõlme koos teenindava tehnikaga. Energia- ja ressursiauditi eesmärgiks on tõsta ettevõtte teadlikkust oma ressursikasutusest ning tuvastada meetmed ressursikasutuse tõhusamaks muutmiseks.