Berrichi- Eesti looduskosmeetika

Mis oleks, kui sinu nahahooldus põhineks sinu naharakkude loomulikul võimel uueneda? Meie kehal on imeline võime end ise tervendada – see on meie keha olulisim funktsioon.

Vahel aga kaotame oma tasakaalu. Looduse tervendav jõud on midagi palju enamat kui rahvatarkus. Berrichi kasutab puhast loodust ja sinu enda naha võimet taastuda, uueneda ja vähendada vananemise märke.

Looduslik ja keemiavaba koostis on väljatöötatud koostöös biokeemikute ja nahaarstidega.Toodete võtmekomponentideks on vetikad ja super-õlid, mis moodustavad täiusliku koosluse vitamiinidest, mineraalidest ja rasvhapetest. Kreem toidab, taastab ja kaitseb nahka sügavuti. Tulemuseks on ühtlane jume ja tekstuur, loomulik elastsus ning kaitsevõime. Tulemuseks on ühtlane jume ja tekstuur, loomulik elastsus ning kaitsevõime.Tulemuseks on ühtlane jume ja tekstuur, loomulik elastsus ning kaitsevõime.

Berrichi koostist ja toimeaineid on põhjalikult uuritud ja testitud. Berrichi sündis koostöös Tallinna Ülikooli Loodus- ja Tervisteaduste Instituudi teadlaste ja kogenud nahaspetsialistidega. 


berrichi empty bottles

Tooted ei sisalda parabeene, sulfaate, ftalaate ega kunstlikke lõhnaaineid. Kreemid on julmusevabad ja sobivad ka veganitele.

Teeme ära!  Berrichi töötleb Sinu kreemipudeli ümber! 

Tagastades oma tühja kreemipudeli, saadab Berrichi selle ümbertöötlemisse ja Sinule uue kreemi soetamiseks sooduskoodi.

Berrichi kodulehele saad SIIT