Elamise Kergus

Elamise Kergus on e-pood, mis toob koju kätte sellised kaubad, mida suures kaubandusketis ei leidu või mis on veel vähe levinud. Ja seejuures ei ole need lihtsalt kodus kasutatavad, vaid nutikad ja head tooted, mille valmistamisel hoitakse loodust ja mõeldakse inimesele. Kogu tootevalik, mis aja jooksul laieneb, on valitud teadlikult. See peab olema mugav ja kasutajasõbralik, valmistatud keskkonna ja looduse hoidmise eesmärgil, taaskasutatav ning mis kõige tähtsam, tegema meie igapäevase elu kergemaks.

Elamise kergus ei ole vaid aeg, mida säästa ja mugavad lahendused. See on ka vähem tarbimine, teadlikumad valikud, puhtam keskkond, hoolimine ja lugupidamine piiratud ressursside suhtes ning mõtlemine tulevikule. Mina usun, et muutus algab meist endist. See teekond võib olla täis avastusi. Alustame seda siis koos! 

Kus saab tooteid näha ja osta?

Lisaks e-poele on avatud esinduspood Viimsi Äritares, Paadi tee 3 - 332. Kohapeal on olemas kõik samad tooted mis e-poes.


Pakendame klientide tellimused ainult papist ja paberist pakenditesse ning kasutame paberteipi. Vajadusel kasutame paki sees täiteks paberit või pappi. Paljud pakendid tulevad ka teise ringi kasutusse. Juhul kui tellimuse pakendamiseks on siiski kasutatud mullikilet, siis on see juba taaskasutusringil ning saabunud Elamise Kergusele kauba tellimisega. Usume, et pakendeid taaskasutades suudame anda märgatava panuse mittelagunevate pakendite tarbimisse.

Lisaks e-poele on Elamise Kerguse kodulehel ka huvitavad blogi postitused, mis annavad nippe ja ideid, kuidas elada keskkonnasäästlikumalt.