SolarStone

Paneelid

SolarStone® ehitisintegreeritavad paneelid sobituvad erinevate katusematerjalidega ning kaugelt vaadates ei pruugi arugi saada, et katusel midagi teisiti on.

Mis kõige parem – paneelid toimivad 2in1 põhimõttel. Taastuvenergiat tootvate paneelidega tagame ühtlasi kokkuhoiu mistahes traditsioonilise katusematerjali ja nende ebatarviliku paigalduse pealt.

Ressursisäästlikku lahendusega teeme teene loodusele ning muudame katuse ehituse kulukomponendist tuluallikaks. 

Solarstone® päikesepaneelid on toodetud Eestis, kasutades kaasaegsemaid PV tööstuse komponente.  Viljandis asub 1200m² pinnal tootmine, kuhu saab etteteatamisel külla tulla ning tootevalikuga tutvuda.

Kogu tootmisprotsess alates fotoelementide jootmisest kuni valmismoodulite raamimiseni toimub ühe katuse all – paneelide valmistamisega on seotud 10 kõrgelt kvalifitseeritud inseneri ning oskustöölist.

Paneelid paigaldatakse väga valitud koostööpartnerite abil, erijuhtudel meie endi poolt. Referentsobjete leiab tänaseks igas Eesti otsast ja kuuest välisriigist.


Solarstone  tootmistehnoloogia võimaldab PV lahenduse panna sobituma mistahes viilkatusele ning aitab saavutada arhitektuurses plaanis algupärase ning esteetilise väljanägemise. Tooteportfellis pakume lahendusi kivikatustele ja olemasolevatele valtsplekk katustele. Uue Click-On tehnoloogiaga suudame standardsest päikesepaneelist teha katusekattematerjali ka pindadele, kus katuse pind koosneb ainult paneelidest ning passiivsetest elementidest perimeetris.

Ehitisintegreeritava päikesepaneelisüsteemi paigaldamisel kaasneb lisaks rohelisele mõttemallile,  ressursisäästlikule ehituspraktikale ning mõistlikule tasuvusajale veel teisigi positiivseid külgi.

Päikeseelektri tootmise ja maksimaalse omatarbimisega kaitstakse ennast võimalike suuremate elektrihinna kõikumiste eest kümneteks aastateks. Samuti on kinnisvaraturul energiatõhusad, ehitisintegreeritud päikesepaneelidega varustatud hooned samaväärsetest “vanakooli katusega” majadest ostjatele oluliselt atraktiivsemad.

SolarStone_1