TUUB

TUUB - Sinu igapäevane kaaslane!

TUUB loodi 2014. aastal kahe reisiselli Tiiu ja Kadri poolt, kes tahtsid luua midagi, mis mahuks lihtsasti kotti ja mida oleks võimalik erinevat moodi kanda. Midagi, mis oleks sobilik nii rannapuhkusel, ärireisil kui looduses matkates. Lisaks sooviti, et toode ei oleks koormav planeedile. Nii sündiski taastöödeldud kangast TUUB, mis on samal ajal mõnus ja praktiline ning sobib erinevate kehakujuga naistele.

TUUB on minimalistliku kapselgarderoobi vundament!

TUUBi saab sobitada erinevateks elusituatsioonideks ja kombineerida olemasolevate rõivastega. Seetõttu aitab TUUB vähendada ka naiste garderoobi suurust. TUUBi kandmiseks on rohkem kui 12 võimalust, seda saab kasutada näiteks seelikuna, topina või vahelülina teksapükstega. Lisaks on TUUBi kerge hooldada.

TUUB kandmisviisid

TUUB soovib hoida loodust ja inimesi!

TUUBi kangad ja aksessuaarid toodetakse eetiliselt Euroopas ja rõivad õmmeldakse Eestis. Kõikidel töötajatel on ohutud töötingimused ning nende inimõigused on kaitstud. TUUBi tooted on valmistatud taastöödeldud materjalidest, jätkusuutlikust modaalist või funktsionaalsest meriinovillast. Kõik kangad vastavad Oeko Tex 100 Standardile, mis tähendab, et materjalid on nahasõbralikud. Lisaks on kangad hingavad. Kangajäägid hoitakse minimaalsena, enamik toodetest on ristkülikukujulise lõikega, mis aitab oluliselt vähendada juurdelõikusjääke. Alles jäänud kangajääkidest valmistatakse salle, säärised ja patsikumme. Toodete pakkimiseks kasutatakse ringlusessevõetavat materjali Skandinaaviast.

TUUB

 

 

Rohkem informatsiooni TUUBi kohta leiad nende kodulehelt.