Idest-CHEM OÜ

IDEST-CHEM OÜ on 2017. aastal alguse saanud innovatiivne Eestimaine ja täielikult Eesti kapitalil põhinev ettevõtte. Meie eesmärgiks on toota kvaliteetseid ja keskkonnasõbralikke ning inimestele ohutuid puhastusvahendeid nii tööstuslikuks kui igapäevaseks kasutamiseks.

IDEST-CHEM OÜ organisatsiooni ajalugu algab aastast 2012. Nendel aastatel töötasid erinevate valdkondade inimesed alates keemikutest, müügiesindajatest kuni juhtideni välja erinevate asutuste all, kes olid seotud erinevate tuntud kaubamärkide keemia-ja puhastusvahenditega tegelevate ettevõtetega. Kuid siit tekkis omakorda idee ja soov luua midagi täiesti uut ja turvalist nii keskkonnale kui ka inimestele. Mõte pakkuda ühiskonnale kvaliteetset kasutajasõbralikku kaupa ühendas viimaks kõik spetsialistid erinevatest eluvaldkondadest kogukonnaks, mis on nüüdseks koondunud ettevõtte IDEST-CHEM OÜ alla.

Iga meie toode vastab kõrgeima kvaliteedi nõuetele. Oma ettevõtte juhtimises kasutame tänapäevaseid uue juhtimissüsteemi aluspõhimõtted: PÜJT 2017.

Meie toodete ostmisel finantseerid tulevikku. Toetad kõrgkvaliteetsete toodete arengut ja aitad kaasa tootmisprotsessi arengule.

Ökomärgisega tooted on Mahapestav kosmeetika: Baby`s Tear Sensitive,  Scentless Sheer Sensitive.