Karin Rask

Karin Rask on Eesti tuntud näitleja Karin Raski omanimeline bränd, mis on loodud 2020. aastal. Kaubamärgi tooteid iseloomustavad märksõnad - puhas, minimalistlik stiil, tähelepanu detailidele ja kvaliteetne õmblemine.

Brändist

Karin Rask on kaasaaegne, keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik naiste rõivaste bränd, mis kasvas välja Raski esimest 2013. aastal asutatud kaubamärgist Kalamaja Printsess. Väikese tütre kõrvalt keskendus ta algul ainut laste rõivastele. Kuna Raski rõivad olid aga kaasaaegsed ja minimalistlikud, hakkasid tema toodete vastu üha enam huvi tundma laste emad. Ajapikku hakatigi juurde disainima naiste rõivaid, kuni selleni, et 2020. aastal vahetati ära brändi nimi.

 

Karin Rask, toode

Mis teeb brändi jätkusuutlikuks?

Ettevõtte tegutseb nullkulu ja ringmajanduse põhimõtetel. Uute toodete disainimiseks kasutatakse tekstiilitehastest allesjäänud kangajääke või uusi orgaanilisi materjale, mis on ostetud eetilistelt tootjatelt.

Karin Rask, kleit

Toodetest

Kõik tooted on disainitud Eestis ja õmmeldud kogenenud õmblejate poolt. Rõivaste disainimisel on arvesse võetud minimalisimi ja praktilisust. Tooteid pannakse müüki väikeste partiidena või üksikutena. Kuna enamus toodetest on tehtud kangajääkidest, teeb see riided väga ainulaadseks.

Karin Rask, kimono

Karin Raski kodulehe leiad siit.