Lilli Jahilo

Lilli Jahilo kaubamärk valmistab kleite, mis on loodud kaasaegsele naisele, andes neile juurde väge. Chaneli koolituse läbinud disainerina on tema töö kõrgtasemel nii disainimisel, kangavalikul kui töötajate valiku puhul. Kleitide disainimisel ei jäeta ühtegi detaili märkamata olgu see, kas tava - või eritellimus. Kõik rõivad on toodetud vastustundlikult. Lilli Jahilo showroom asub Tallinnas.


"See on kaasaegne luksus, mida saate tarbida puhta südametunnistusega. See on kõige parem aeglane mood." - Lilli Jahilo


Igas kollektsioonis ühendab Lilli enda stiili ning naiste vajadused ja soovid. Alates 2010. aastast on kaubamärk loonud omanäolisi riideid, mis on saanud tunnustust nii Eesti kui ka välismaa kriitikute poolt. Näiteks on Jahilo saanud Rootsi ettevõtlusauhindadel aasta noore ettevõtja auhinna.  

disainer

Kõik Lilli Jahilo tooted on valmistatud käsitsi. Ateljees töötavad kõrgelt kvalifitseeritud õmblejad, kes suhtuvad oma töösse kirglikult. Toote valmimine võib võtta aega mitmest päevast kuni mitme kuuni. Iga toote jaoks valmistakse kõik lõiked käsitsi, et tagada toote parim istuvus. Kuna erinevad protsessid teostakse käsitööna, näiteks kangaste lõikamine, tikkimine aga ka plisseerimine, näeb toode hea välja nii väljast - kui ka seestpoolt.

Lilli Jahilo disainer

Lilli Jahilo brändi jaoks on oluline keskkonnasäästlik tootmine ja kohalik tööhõive. Kõik töötajad töötavad seaduslikult võrdsete õiguste alusel. Iga Lilli Jahiloo kleit on valmistatud käsitööna kõrgeima kvaliteediga materjalidest, väga täpse ja minimaalse raiskamisega. Võluvalt kaasaegne disain ja esmaklassiline toodang tagavad toodetele pika elutsükli.

Lilli Jahilo kleit

Lilli Jahiloo koduleht on leitav siit.