Veepudel epood

Klean Kanteen

Kõik algas sellest, et 2012 aastal sündis meie esimene laps, järgmisel kevadel ostsin talle plastikust nokaga tassi. Avastasin, et see haiseb plastiku järgi, vesi läheb ruttu ligaseks ja tops ise koledaks. Kuna plastikust toidunõud mulle niikuinii ei meeldi, võtsin ette põhjaliku uurimistöö ja leidsin roostevabast terasest Klean Kanteen pudelid, mis on maailma kõige rohelisemalt toodetud. Terasest ei leki vette kemikaale, vesi püsib värske ja pudelitel on eluaegne garantii. Miks ma just Klean Kanteeni valisin, saab lugeda siit.

Eestist neid osta ei saanud, tellisin vajalikud pudelid Suurbritanniast ja nii see asi jäi. 2015. aastal oli meil järgmist nokaga tassi vaja ? Seekord võtsin julguse kokku ja hakkasin otsima huvilisi, et otse tootjalt korraga rohkem pudeleid tellida. Minu suureks rõõmuks neid huvilisi leidus. Kuna plastikuvaba eluviis meeldib mulle igati, siis hakkasin neid pudeleid varusse ostma ja sellest kasvas välja see e-pood.

Kui teil tekib pudeli valimisega küsimusi või tahaks veidi arutleda, kirjutage vesi@veepudel.ee või helistage 56623823.

Ikka teie,
Katrin

OÜ Puhas Plasku
Reg nr: 12926530
KMKR: EE101872166

 

Klean Kanteeni e-pood:
https://veepudel.ee/

Klean Kanteen tootevalikus on pudeleid palju ja esmapilgul võib õige valimine veidi keeruline olla. Panen kirja meie pere kogemused, mida-kus kasutame, ehk aitab valiku juures kaasa.

Loe ülevaadet Klean Kanteeni kodulehel