Rohetiigri arenguprogrammi oodatakse uusi liikmeid

Rohetiiger alustab vastuvõttu Rohetiigri arenguprogrammi, kuhu on teretulnud liituma kõik ettevõtted ja organisatsioonid, kes tahavad oma tegevuse muuta keskkonnasõbralikumaks.

Rohetiigri üks olulisemaid eesmärke on tõestada, et kestlik ettevõtlus ja organisatsioonide toimimine on võimalik ja isegi kasumlik. Selleks käivitasime 2020. aasta septembris pilootprogrammi, milles juhendame ja julgustame 15 organisatsiooni rohemuutusega alustama või juba asetleidvat muutust võimendama. Pilootorganisatsioonid läbivad kümnekuulise Rohetiigri Akadeemia, et aru saada keskkonnahoidlikuma tegutsemise võimalusest, süvendada arusaama muutuste juhtimisest ja leida oma tegevuse peamised keskkonnamõjud. Iga organisatsioon defineerib olulisemad keskkonnaeesmärgid ja valib ühe keskkonnateo, millega oma keskkonnamõju vähendada ning alustab selle elluviimist.

Pilootprogramm kestab veel aasta lõpuni, kuid juba sügisel käivitame Rohetiigri arenguprogrammi, kus alustab uus lend. Teretulnud on nii avaliku sektori organisatsioonid kui ka ettevõtteid. Julgustame neid, kel on huvi arenguprogrammist rohkem teada saada kontakteeruma Erkki Vedderiga e-mailitsi erkki@rohetiiger.ee.

Selleks, et saada aimu, millise kogemuse on seni saanud pilootprogrammis osalejad, loe  lähemalt näiteks Ülemiste City arengulugu.