Eskaro AS

Meie eesmärk

Ettevõtte eesmärk on tõestada, et töökus ja vastutus, entusiasm ja loovus, innovatiivsus ja avastamisjulgus avardavad Teie silmaringi ja lisavad Teie ellu värvilaikudena õnnelikke mõtteid. Peamine on teha valikuid teadlikult ja õigel ajal.

  • Igapäevane rutiin muutub lihtsamaks ja meeldivamaks, kui valite kvaliteetsed tooted ja teenused.
  • Teadlikud valikud innustavad loovust tegema rõõmsaid muutuseid.
  • Töö vastab ootustele, kui olete teinud valikud südame järgi ja kaasanud õige meeskonna.
  • Äritegevus toob edu ja kasumit, kui Teid ümbritsevad usaldusväärsed partnerid, kes on valmis arenguks ja innovatiivsuseks.

Suur töökogemus värviturul, kõrged arengu- ja tootmisstandartid, paindlik lähenemine ning vastutus tulemuste eest võimaldavad meil edukalt toota ja müüa oma kaupu paljudes riikides

 

Eskaro AS on Eestis esimene ettevõte, kelle toodetud värv sai ökomärgise "Euroopa Liidu Lilleke" (EU Eco-label Flower) kasutusõiguse.

1995. aastal kehtestas Euroopa Komisjon nõuded sisetöödeks mõeldud lakkidele ja värvidele Euroopa Liidu ökomärgise saamiseks.

Mida tähendab ökomärgis? "Euroopa Liidu Lilleke" on sümbol, mis teavitab ostjat sellest, et värv on võrreldes teistega tervisele ja keskkonnale ohutum. Enne ökomärgise kasutusõiguse andmist kontrollivad sõltumatud institutsioonid toote vastavust rangetele tõhususnõuetele ja mõju keskkonnale.

Eelkõige peab värv sisaldama minimaalselt lahusteid ja värvi tootmisel ei tohi olla kasutatud aineid, mis võivad ohustada inimeste tervist ja keskkonda.

Kogu ökomärgisega värvi elutsükkel on hooliva suhtumise protsess – hoolivus nii keskkonna kui ka oma elupaiga suhtes ‒, alates tooraine tootmisest, värvi tootmis- ja müügiprotsessist ning  õpetades sellega, et klient langetab otsuse just konkreetse värvi kasuks, ning jääkide käitlemisega.

„Euroopa Liidu Lilleke” on kõrge kvaliteedi ja keskkonnahoidlikkuse sümbol. Usalda Lille!